تی‌شرت مردانهٔ مناسب

تی‌شرت یقه‌هفت 

در نظر اول تی‌شرت‌های یقه‌هفت ممکن است به اندازهٔ یقه‌گردها زیبا به نظر نرسد؛ ولی مطمئن باشید حتماً علتی وجود دارد که به این شکل طراحی شده است. تی‌شرت‌هایی با یقهٔ هفت اغلب مناسب افرادی با بالاتنهٔ پهن و بزرگ است. شکل یقهٔ این تی‌شرت‌ها بالاتنهٔ شما را جمع‌وجورتر به نظر می‌رساند.

هرچه شکل هفتیِ یقهٔ آن گسترده‌تر باشد، بدن و چهره‌تان را نحیف‌تر نشان می دهد و باعث می‌شود شخص مقابلتان دقت کمتری روی چهرهٔ شما داشته باشد؛ بنابراین اگر بالاتنهٔ شما بدون برجستگی و صاف است، این‌گونه تی‌شرت‌ها را پیشنهاد نمی‌کنیم.

تیشرت یقه‌گرد

 ساده و در عین حال دوست‌داشتنی

تی‌شرت‌های یقه‌گرد از انواع بسیار خنک و راحتِ تی‌شرت‌هایند. حتماً به خاطر داشته باشید که در روزهای گرم تابستان، مطلوب‌ترین بالاپوش برای مردان تی‌شرت یقه‌گرد است.  در استایل‌شناسی، تی‌شرت‌های یقه‌گرد مناسبِ اشخاصی است که بالاتنهٔ ظریف‌تری دارند، زیرا باعث می شود سرشانه و بالاتنهٔ شما پهن‌تر از شکل معمولی‌اش دیده شود؛ به همین علت است که بدنسازها و کسانی که مایل‌اند ورزشکار جلوه کنند، انتخابشان تی‌شرت یقه‌گرد است.

چاپ نقش روی تی شرت

 شخصی بپوشید

این روزها فقط لازم است دنبال طرح مورد علاقه‌تان در گوگل بگردید. آن را به یکی از نمایندگی‌ها یا مغازه‌های «چاپ عکس روی تی‌شرت» در محل زندگی‌تان تحویل دهید. هر کدام از این فروشگاه‌ها تی‌شرت‌های ویژه‌ای برای چاپ دارند که نقشی را که به آن علاقه‌‌مندید، روی آن چاپ می کنند. از ما نشنیده بگیرید، ولی در این‌ صورت قیمت تمام شدهٔ تی‌شرت مورد نظرتان هم کاهش می یابد.

مرینو، ژرسه یا مارسلا ؟

اکثر ما در زمان خرید لباس، بیشتر به قیمت روی لیبل و رنگ و نقش لباس توجه می‌کنیم. یکی از فاکتورهای بسیار بااهمیت که زمان خرید تی‌شرت باید به آن دقت و توجه فراوان کرد، جنس تی‌شرت است که اغلب روی مارک‌های درون لباس چاپ شده است. تی‌شرت‌های پنبه‌ای یا آن‌ها که به نخی معروف‌ است،جنس‌های باکیفیت و راحتی برای روزهای گرمِ تابستان‌ است و عرق بدن را خوب جذب می کند.

جنس «پیما» ضد چروک است و پرز نمی‌دهد و لباسی مناسب برای خانه است. «مرینو» ضد عرق است و بوی بد عرقتان را به خودش نمی‌گیرد. جنسِ تی‌شرت‌های «ژرسه» مرغوب است و رنگ نمی دهد. این جنس پارچه‌ها بافت‌های بسیار بادوام و عمر طولانی دارد. بهتراست بدانید که تی‌شرت‌های سه دکمه‌ای که در واقع طرح شاخص لاکوست است، باید از جنس «مارسلا» یا «پیکه» باشد. پوشیدن تی‌شرت بستگی به حال‌وهوای خودتان دارد، هر یک از این نوع جنس‌ها می‌تواند مزایایی برایتان به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *